Netflix’in Yeni Türk Dizisi Belli Oldu

Manşet Türkiye

Netflix, Türkiye yapımı yeni dizisi için hazırlıklara başladı.

Muhafız, Atiye ve Love 101 gibi Türk dizileri için adım atan Netflix dördüncü Türk dizisinin çekimlerine başladı. Yazar ve Senarist Berkun Oya’nın Netflix ile ortak projesi olan yeni dizinin çekimlerine başlandı. Oyuncu kadrosu da açıklanan dizi 2020’de seyirciyle buluşacak.

8 bölümden oluşacak dizisinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor.

Dizi Berkun Oya önderliğinde sosyal sorunlara değinen bir drama yapımı olarak seyirciyle buluşacak. Berkun Oya tarafından yazılan dizinin yapımcılığını ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor.

Tüm dünyada aynı anda 2020 yılında yayına girmesi planlanan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up