Netflix’in Yeni Dizisi Nightflyers’tan Yeni Fragman

Diziler
Netflix’in yeni dizisi Nightflyers’tan yeni bir tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Sürükleyici bir psikolojik gerilim olan Nightflyers, popüler yazar George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlandı. Bilim insanlarından ve kâşiflerden oluşan mürettebat, tarihin en gelişmiş gemisiyle bir yolculuğa çıkar. Amaçları insanlığı yaklaşan yok oluştan kurtarmak için gerek duyulan bilgiye sahip uzaylı yaşam formlarıyla iletişim kurmaktır. Ancak uzayın bilinmeyen derinliklerine doğru ilerledikçe giderek daha fazla gizemli ve yıkıcı olayın yaşanması hem görevi hem de mürettebatın hayatını tehdit etmeye başlar. Herkes bu olaylardan kimin veya neyin sorumlu olduğunu anlamaya çalışırken gemi geneline gerilim ve şüphe hâkim olur. Acaba gemidekiler birbirlerine insanlığı kurtarmalarına yetecek kadar uzun bir süre güvenebilecek midir?

Gretchen Mol’un Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken, Roy Eris rolünde ise David Ajala yer alıyor. Dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith ve Brían F. O’Byrne bulunuyor.

Nightflyers, yakında Netflix’te yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up