Burcu Biricik Netflix Projesinden Vazgeçti

Diziler
Burcu Biricik Netflix Projesinden Vazgeçti

Netflix’in adı henüz netleşmemiş ilk Türk orijinal dizisinde ana karakteri daha önce açıklanmış, başrolü ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un oynayacağı resmi olarak belirtilmişti. Dizide Ulusoy’a Burcu Biricik’in eşlik edeceği iddia edildi. Biricik, Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı karakterin sevgilisini oynayacaktı, ancak Biricik, bir gerekçe göstermeden projede yer almaktan vazgeçtiğini açıkladı. Şimdi adı geçen aktris ise leyla Lydia.

Çağatay Ulusoy 2015’te Delibal filminde başrolü paylaştığı Leyla Lydia Tuğutlu ile kamera karşısına geçecek.

Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin senaryosunu Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak.

Türk orijinal dizisi, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. Dizinin konusu şöyle:

Dizide, genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.

Netflix dizisinde rol alacağını Instagram hesabından doğrulayan Ulusoy da yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Heyecanımı sizinle paylaşmak ve bir konuya açıklık getirmek istediğim için bu videoyu çekiyorum. Evet duyduklarınız doğru, 2018 yılında çok farklı ve çok güzel bir projeyle Netflix’te olacağız. Görüşmek üzere.”

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up