Netflix’in Space Force Dizisinden İlk Fragman

Diziler
Netflix, Steve Carell’ın başrolünü üstlendiği yeni komedi dizisi Space Force’un fragmanını yayınlandı.

The Office dizisinin showrunner’ı Greg Daniels ve Steve Carell’ın yeni projesi Space Force’tan ilk fragman seyirciyle buluştu. Netflix orijinal dizisi olan Space Force‘un oyuncu kadrosunda Steve Carell, John MalkovichBen SchwartzLisa KudrowJane Lync , Noah EmmerichJimmy O YangDiana Silvers ve Tawny Newsome gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle: Başarılı pilot General Mark. R. Nair’in (Steve Carrel) en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmektir. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan Mark burada kendi aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş hisseder. Şüpheci bir karakteri olan Mark, kendini mesleğine o kadar adamıştır ki ailesiyle vedalaşıp, Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değiştirir. Mark ve birbirinden renkli bilim insanları yeniden aya gidip, orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

Space Force, 29 Mayıs’ta Netflix‘te gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up