Netflix’in Danimarka Yapımı İlk Orijinal Dizisi ‘The Rain’ Mayıs’ta Başlıyor

Diziler
Netflix’in Danimarka Yapımı İlk Orijinal Dizisi ‘The Rain’ Mayıs’ta Başlıyor
Netflix’in Danimarka yapımı ilk orijinal dizisi The Rain mayıs ayında başlıyor.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekrana taşınan The Rain’in başlıca rollerinde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke gibi isimler yer alıyor.

Dizinin Konusu:

Yağmurla birlikte yayılan bir virüs, İskandinav nüfusunun büyük kısmını yok eder. Aradan altı yıl geçtikten sonra, hayatta kalan iki kardeş kendilerini güvende tutabilecekleri bir yer bulabilmek için zorlu bir yolculuğa çıkar. Danimarkalı iki kardeş, hayatta kalan diğer gençlerle bir araya gelir ve hep birlikte İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa atılırlar. Dahası, bu yolculukta, geçmişlerini ve toplumsal kuralları arkalarında bırakıp istedikleri kişi olmakta özgürdürler.

The Rain, 4 Mayıs 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime giriyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up