Netflix Yapımı Türk Dizisinin Başrolü Çağatay Ulusoy’un

Diziler Manşet
Netflix Yapımı Türk Dizisinin Başrolü Çağatay Ulusoy’un

Netflix‘in orijinal yapımı ilk Türk dizisinin başrolü kesinleşti. Dizinin başrolünde son olarak İçerde dizisi ile ekranlarda görülen Çağatay Ulusoy var.

Tarihi konuları ve Osmanlı ve Türk efsanelerini odağına alan bir kahramanlık hikayesini anlatacak dizinin adı henüz net değil, ancak başka netleşen detaylar var: Dizinin yapımcılığını O3 Medya üstlenecek. Senaryosunu ise Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ile Ezel ve Suskunlar’dan bildiğimiz Pınar Bulut kaleme alacak.

2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak Netflix’in ilk Türk dizisinde, özel güçlere sahip olduğunu keşfeden genç bir adamın hikâyesi anlatılacak. Genç adamın, İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Netflix’in Türk Dizisinde Çağatay Ulusoy’un Partneri Burcu Biricik Oldu

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up