Netflix The Division’ın Haklarını Satın Aldı

Günün Haberi Hollywood

Netflix, Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain’in başrollerini üstlendiği The Division filminin haklarını satın aldı.

Netflix, Ubisoft şirketi tarafından piyasaya sürülen ve birçok oyunsever tarafından övgüyle karşılanan Tom Clancy’s The Division isimli video oyunundan filme uyarlanacak The Division‘ın haklarını satın aldı.

Başrollerinde Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain’in yer alacağı filmde ilk yönetmenlik deneyimini John Wick ile yaşayan, daha sonra Atomic Blonde ve Deadpool 2’ya imza atan David Leitch beyaz perdeye aktaracak. Ubisoft’un katkılarıyla çekilecek olan filmin yapımcıları arasında Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain de bulunuyor.

Rafe Judkins‘in senaryosunu kaleme aldığı film; Black Friday günü yayılan bir virüs aracılığıyla New York’ta bir salgının başlamasını ve bunun sonrasında The Division adı verilen bir birime bağlı, birbirinden bağımsız ajanların içinde bulundukları toplumu kurtarmak için harekete geçmesini konu ediniyor.

Yayın tarihinin henüz açıklanmadığı film, Netflix platformunda yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up