Netflix İnteraktif Dizi Çekmeye Devam Edecek

Diziler

Netflix, Black Mirror: Bandersnatch’in başarısının ardından daha fazla interaktif dizi çekeceğini açıkladı.

2018’in belki de en çok ses getiren olaylarından birine imza atan Black Mirror: Bandersnatch, Netflix tarafından izleyicilere interaktif deneyimler sunabilmek için yenilikçi projelere imza atmıştı. Film boyunca çeşitli tercihler eşliğinde hikaye akışını belirlediğimiz Bandersnatch, Netflix kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı.

Bandersnatch’in gördüğü bu yoğun ilginin ardından Netflix, önümüzdeki dönemlerde interaktif dizilerin çoğalacağını açıkladı.

Netflix yöneticisi Todd Yellin, interaktif dizilerinin sayısını arttıracaklarını açıkladı. Bandersnatch’in hem Hindistan’da hem de diğer ülkelerde oldukça popüler olduğuna dikkat çeken Yellin, bundan sonra daha çok interaktif içerik yayınlayacaklarını ve bu içeriklerin Bandersnatch’ten çok daha farklı türlerde olabileceğini açıkladı. Yellin: “Bu içerikler bilim kurgu veya karanlık bir tonda olmak zorunda değil. Çatlak bir komedi olabilir. Ne olacağını izleyicilerin belirlediği romantik bir dizi olabilir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up