Netflix, After Life’ın 3. Sezonunu Onayladı

Diziler Günün Haberi
Ricky Gervais’ın imzasını taşıyan Netflix dizisi After Life 3. sezon onayını aldı.

Komedyen ve yapımcı kimliğinin yanında başarılı oyunculuğuyla da tanınan Ricky Gervais’ın büyük beğeni toplayan dizisi After Life, 3. sezon onayını aldı. Netflix‘te geçtiğimiz ay 2. sezon bölümleri yayınlanan dizi, büyük bir heyecanla karşılanmasına rağmen ilk sezonu kadar beğeni toplayamamıştı.

After Life dizisine 3. sezon onayı veren Netflix, aynı zamanda Gervais ile yeni projelerde de birlikte çalışacak. Komedyen platform için yeni diziler ve stand-up gösterileri üretecek.

Eşini yakın zamanda kaybeden Tony’nin hikayesine odaklanan After Life’ın yönetmenliğini, yapımcılığını ve aynı zamanda başrolünü Ricky Gervais üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezon tarihiyle ilgili henüz resmi bir açıklama ise yok.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up