Netfix’ten Yeni Bilim Kurgu Dizisi: Altered Carbon

Diziler Günün Haberi
Netfix’ten Yeni Bilim Kurgu Dizisi: Altered Carbon
Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Altered Carbon’dan ilk fragman yayınlandı.

Richard Morgan’ın 2002 tarihli bilim kurgu romanından uyarlanan Altered Carbon, 2 Şubat’ta Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

Altered Carbon’un Konusu

Günümüzün 300 yıl sonrasında geçen Altered Carbon cinayet, aşk ve ihanet dolu bir hikayeyi odağına alıyor. İnsanlığın yeni teknolojiler sonrası büyük bir dönüşüm yaşadığı bu dünyada, Takeshi Kovacs’ın öyküsüne tanık oluyoruz. Takeshi, yıldızlararası savaşçılardan oluşan seçkin bir time mensup bir askerdir. Ancak takım, filizlenen bir isyan sonrası ağır bir yenilgi alınca hayatta kalmayı başaran tek asker Takeshi olur. Takeshi’nin zihni “buz içerisinde” hapsedilir ve yüzyıllar sonra Laurens Bancroftm adında son derece varlıklı bir adam ortaya çıkana kadar dondurulur. Laurens, Takeshi’ye tekrar hayata dönebilmesi için bir şans sunar. Ancak karşılığında son derece zorlu bir cinayeti çözmesini isteyecektir.

Kadroda Kimler Var?

Antonio Marziale, Chris Conner, Hiro Kanagawa, Kristin Lehman ve Alika Autran gibi isimlerin başlıca rollerini paylaştığı bilimkurgu serisi senarist ve yapımcı Laeta Kalogridis ile Emmy ödüllü yönetmen Miguel Sapochnik’in imzasını taşıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up