Natalie Dormer, The Witcher’ın 2. Sezonuna Katıldı

Diziler
Game of Thrones’un başarılı oyuncusu Natalie Dormer, The Witcherıin fantastik serüvenine dahil oldu.

Dünyaca ünlü çizgi roman serisinden ekrana uyarlanan The Witcher, ilk sezonunun ardından 2. sezon hazırlıklarına da başladı.

Lauren Schmidt Hissrich öncülüğünde hazırlanan dizinin 2. sezon çekimlerine geçtiğimiz ay başlandı. İkinci sezon için yeni oyuncularla görüştüğünü açıklayan ekip, Game of Thrones‘tan tanıdığımız Kristofer Hivju‘yu kadrosuna dahil etti. Bir diğer yeni karekter ise Redanian Intelligence sitesine göre Natalie Dormer‘ın bilinmeyen bir karekteri canlandıracağı söylentisi üzerine.

Dormer‘ın, The Witcher‘ın setine yakın yerde görüntülenmesi dizide rol alacağı söylentisini güçlendiren kanıtlardan.

Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan The Witcher serisi, toplamda sekiz romandan oluşuyor. Dünya çapında çok satan romanlar, kader ve aile gibi temalara dokunuyor; kimsesiz canavar avcısı Geralt’ın maceralarını işliyor. Acımasız düzende tek başına hayatta kalmaya çalışan Geralt, güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştığında olağanüstü bir maceraya atılıyor.

Dizinin senaristi Lauren Hissrich, 2. sezonun zaman çizelgesi ilk sezonda olduğu kadar kafa karıştırıcı olmayacağını söyledi. Dizi yeni sezonuyla 2021’de izleyici karşısına çıkacak.

Kaynak: Screen Rant

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up