“O Nasıl Bir Bölüm Abi”

Diziler Manşet

Dikkat. Sakınılsa da sürpriz bozan içerir.

erkam-bulbul-1

Ve Game Of Thrones’in 6’ıncı sezonunun beklenen bölümünü yayınlandı. Bolca savaş, sürprizler ve bir şeylerin artık iyi gideceğine dair ümitlerle dolu bir bölüm geldi çıktı karşımıza.

Daenerys’in ejderhalarından ve gemilerinden, Jon Snow ve Winterfell meselesine ana iki konu bu bölümde artık bir açıklığa kavuşuyor. Üstelik muhtemelen dizinin bu bölümü tüm diğer bölümlerden daha çok zaman ve para tutmuştur. Belki de altı sezonun en iyisi denecek bir bölüm.

Game Of Thrones, izleyicisini artık o denli sürprizlerle şaşırttı ki sürpriz olmayacak gelişmelere şaşırmaya başladık. Son iki sezondur özellikle finalde ya da finalden bir önceki bölüme yığılmış aksiyon bölümleri sebebiyle diziye bir miktar tepkimiz de mevcut. Bir yıl bekliyorsun yetmiyor bir sezon bekliyorsun ki “işte budur” cümlesini kurduğun bölüm gelsin.

Sözü uzatmadan pek çok düğümlenmiş olayın çözüldüğü ve dizinin bir sona doğru ilerleyeceği bir bölüm olmuş. Beklentilerin tam karşılığını bulduğu ve muhteşem savaş sahnelerinin göz kamaştırdığı dokuzuncu bölüm Game Of Thrones’i neden izlediğimizin kanıtı niteliğinde. Muhtemelen bu bölümü birden çok kez izleyeceğim. Joffrey’in öldüğü bölüm kadar zevk aldım, ama sürpriz bozan vermeyeceğim.

Game of Thrones’in Son Bölümünde Neler Yaşandı?

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up