Narcos’un 3. Sezonu Yayında

Diziler
Narcos’un 3. Sezonu Yayında

Dikkat sürpriz bozan içerir.

İlk iki sezonuyla ciddi bir hayran kitlesi edinen Netflix dizisi Narcos‘un üçüncü sezonundan ilk fragman yayınlandı. Dizinin yeni sezonu Netflix’te yayında.

İlk iki sezonu ile büyük beğeni kazanan Narcos, 3. sezon bölümleri ile Netflix‘e dönmeye hazırlanıyor. Escobar’ın ölümünün ardından değişen dengeler, yeni bir imparatorluğun yükselişi ve Cali Kartel’in doğuşuna odaklanacak olan yeni sezonun tüm bölümleri 1 Eylül’den itibaren Netflix’te!

Narcos’un 3. sezonun yanı sıra, 4. sezon için de onay aldığını hatırlatalım. Adını Kolombiya’nın ikinci büyük kenti Cali’den alan ve iki suç dehası kardeş tarafından kurulan, dünyadaki kokain ticaretinin % 80’ini denetleyen Cali Kartel‘in hikayesi, Narcos 3. sezonda bizi bekliyor!

Yeni bir imparatorluğun yükselişi. Narcos’un 3. Sezonu 1 Eylül’de geliyor.” sloganıyla servis edilen dizide Escobar’ın ardından yaşananlar anlatılacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up