Narcos Sevenlere Müjde: 2. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

Diziler Günün Haberi

Kolombiyalı meşhur uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar‘ın hayatını konu alan Narcos dizisinin 2. sezonu bugün başladı. (2 Eylül 2016) Ancak müjdeli haberi verelim, her bölüm için haftalarca beklemeyeceksiniz; zira Netflix tüm bölümleri paylaştı.

Dizinin ilk sezonu 1980’lerin Kolombiyasında geçmekte. Uyuşturucu kartelleri, yozlaşmış devlet memurları, suikaste kurban giden bakanlar: 1980’lerin Kolombiyası tam bir suç cenneti. Bu suç cennetinde ise bir adam gittikçe sivrilmeye başlıyor. Adı Pablo Escobar. Fakir bir aileden gelmiş gözü yükseklerde bir uyuşturucu kaçakçısı. Onu önlemeye çalışan iki DEA ajanı (Drug Enforcement Agency) ve ABD-Kolombiya arasındaki soğuk savaş dönemi karmaşık ilişkileri.

Dizi sadece Pablo Escobar’ı değil, dönem Kolombiyası’nı yansıtmada oldukça başarılı.

Geride bıraktığımız sezonda Pablo Escobar hapisten kaçmış ve dizi öyle final yapmıştı. Yeni sezonda ise Escobar’ın ölümüne şahit olacağız.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up