Bizimle İletişime Geçin

Uncategorized @tr

Mutlu SON

Yayınlandı

tarihinde

saziye-ayas

Yönetmen Atalay Taşdiken’in “Meryem’i mutlu sonla bitirdik.” cümlesi yer etmişti hafızamda.
Bu yüzden Zeynep Çamcı ve İsmail Hacıoğlu ‘nun oyunculuklarını ve fragmandaki güzel görüntülerin devamını merak ettiğimden daha çok bir erkeğin kadın filmine biçtiği sonu izlemek istediğim için gittim Meryem vizyona çıktığında.
Ama fırsat bulup zaman ayırıp gittiğimde tek gösterildiği sinemayı su bastığı için kapıdan geri dönmek zorunda kaldım.
Hatta filmi o kadar merak ediyordum ki neredeyse ben ayakta da izlerim diyecektim.
Olmadı öyle birşey tabii ki ve eve geri döndüm..

Meryem-Filmi (6)

Çevremden duyduğum “Mommo kadar iyi değil” yorumlarından dolayı beklentim yüksek değildi. Mommo’nun devamı mı sorularına Atalay Taşdiken’in cevabı olumsuz olduğu için ayrı bir film olarak değerlendireceğime dair de kendime söz verdim filmi izlemeye başlamadan..
Ama öyle olmadı ..
Mustafa’nın Mommo’daki İstanbullu bakkal (Kazım) olduğunu düşünerek izledim. Büyük ihtimal aynı oyuncunun (Mehmet Usta) canlandırmasından ve İstanbul ile tek bağlantı olmasından dolayı böyle bir izlenim oluştu ben de ama
Mommo’da en çok merak ettiğim
” Sana neden İstanbullu bakkal diyorlar?” sorusu böylece açığa kavuştu.

Gelelim sadede…
Bence “mutlu ” son muydu?
Evet mutlu bir sondu.
“Benim de söyleyecek sözüm var elbet”
meydan okuması ümit vaadediyordu.

meryemyeni

Filmin başından beri sadece bir bekleme hikayesi olmadığını “İstanbul’un niye dolduğunu” da anlattığını, büyük bir sosyal meseleyi kıyıda kalmış bir hikayeden yola çıkarak nasıl da apaçık gözler önüne serdiğini anlıyordunuz.
Saf, masum, Yeşilçam’a özenen bir filmin pembe dünyası, final sahnesiyle yerle bir oluyor ve günümüz dünyasının gerçekliğine atlıyordu birden…
Ama Meryem’in içindeki umut, verdiği hayat kavgası bizi yeni hayatlar ve yeni filmler olacağına inandırıyordu.
Meryem’in hikayesi bitmemişti.
Biz belki de Meryem’in en zor anlarına şahit olmuştuk ve onu daha güzel mutlu günler bekliyordu…

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncategorized @tr

Corporate Marketing 101

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The purpose of corporate marketing https://www.marketcorporate.com/swot-analysis-for-corporate-marketing/ is to support a company make a positive influence on its consumers. This can be attained by using a broad range of marketing methods. One of these strategies is marketing and advertising. This form of advertising is most effective when it actually gets to a broad readership. The aim of company branding should be to develop a picture that symbolizes the business’s customs, values, and mission. Having a clear manufacturer voice can help establish a brand’s personality.

Business marketing relies upon customer knowledge. It aims to meet the needs of prospective clients. The first step is always to identify the persona of your customers. Consequently, tailor the strategy to match their needs. You can do this by mailing satisfaction surveys to consumers and considering the experience that were there with the company. Other ways to differentiate your small business include providing exclusive products, adopting a certain communication design, or using a versatile design. However , the very best method of business marketing is usually to build a strong reputation within a niche market.

Another important aspect of company marketing is a communication design. To make your customers feel like they’re speaking to best friends, consider adopting a casual language. For example , Netflix talks to its social websites followers as though they’re their finest friends. To get a better client experience, use language that resonates with your customers. You can even make your provider memorable by providing distinctive products, different communication, or a distinctive style. Try to copy the strategies of your competitors and use the own creativity to stay ahead of the rest.

Okumaya Devam Et

Festivaller

10. Malatya Uluslararası Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

En İyi Film ödülü “Çatlak” filmine verildi.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Bu sene 10. kez geçekleşen “Malatya Uluslararası Film Festivali”, düzenlenen ödül ve kapanış gecesiyle sona erdi.

Malatya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe belediyelerinin iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Malatya Uluslararası Film Festivali” sona erdi. Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde En İyi Film ödülü “Çatlak” filmine verildi.

En İyi Film

Çatlak

En İyi Yönetmen

Selman Nacar – İki Şafak Arasında

En İyi Senaryo 

Fikret Reyhan – Çatlak

En İyi Görüntü Yönetmeni

İlker Berke – Koridor

En İyi Kadın Oyuncu

Emel Göksu – Koridor Ve Ece Çeşmioğlu – Bembeyaz

En İyi Erkek Oyuncu 

Hakan Salınmış – Çatlak

Fahri Kayahan En İyi Müzik Ödülü

Ali Saran – İçimdeki Kahraman

Kemal Sunal Halk Jürisi Ödülü

Lacivert Gece

Ulvi Saran Jüri Özel Ödülü

İki Şafak Arasında

Siyad En İyi Film Ödülü

Çatlak

Fölm-Yön En İyi Yönetmen

Selman Nacar – İki Şafak Arasında

En İyi Belgesel Film

Acı Ve Tatlı

Ulusal Kısa Metraj Jüri Özel Ödülü

Şin (Yas)

Ulusal Kısa Metraj Birincilik Ödülü

Aynı Gecenin Laciverti (Aa)

Okumaya Devam Et

Hollywood

“Tom Hardy” The Matrix: Resurrections Filminde

Jessica Henwick açıkladı!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Matrix: Resurrections oyuncularından Jessica Henwick, “Tom Hardy”nin filmde ufak bir cameo ile göründüğünü açıkladı.

Merakla beklenen The Matrix: Resurrections filminde Bugs karakterine hayat veren Jessica Henwick, film hakkında yeni açıklamlarda bulundu. Henwick, Tom Hardy’nin de The Matrix: Resurrections filminde ufak bir cameo ile yer aldığını belirtti.

24 Aralık‘ta sinemalarda gösterime girecek filmin San Francisco çekimleri sırasında, Hardy’nin seti ziyaret ettiği biliniyordu. Hardy‘nin ziyareti sırasında Venom 2 filminin çekimleri için San Francisco’da olduğunu da açıklanmıştı.

İlk defa 1999 yılında vizyona giren ve devam filmleri merakla takip eliden Matrix serisinin dördüncü filmi olacak The Matrix Resurrections‘da Keanu Reeves ve CarrieAnne Moss başrolü tekrar paylaşıyor. Yahya Abdul  Mateen IINeil Patrick Harris, Jonathan GroffChristina RicciJessica Henwick ve Priyanka Chopra Jonas gibi ismler ise filmde Reeves ve Moss‘a eşlik ediyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler