‘Müthiş Bir Film’ Çekiliyor!

Türkiye

Müthiş Bir Film‘in çekimleri başladı!

Yapımcılığını Erhan Karataş ile Cahit Kaya’nın üstlendiği bir Yeşilçam komedisi olan Müthiş Bir Film‘in senaryosu Serkan Dağlı’ya ait.

müthiş bir film

Yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh’in oturduğu filmde; Gürgen Öz, Murat Eken, Cemal Hünal, Gaye Gürsel, Şahika Koldemir, Rıza Akın, Demet Gül ve Salih Usta rol alıyor.

Müthiş Bir Film 1960’lı yılların İstanbul’unda Yeşilçam’ın en hareketli olduğu dönemlerden birini beyaz perdeye yansıtacak. Film çekmeye, hayallerini gerçekleştirmeye çalışan 2 çocukluk arkadaşı Ali Kemal ve Vahi’nin bu yolda yaşadıkları, hayal kırıklıkları, mutlulukları, aşkları, başarıları, başarısızlıkları komik bir dille izleyiciye yansıtılacak.

1960’lı yıllarda geçen film için Sancaktepe Plato’da yaklaşık 3 aydır süren hummalı çalışmanın ardından dönemin dokusunu izleyiciye en iyi şekilde yansıtacak olan ortam hazırlandı.

——————————————————————————–

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up