Müslüm Filminin Yapımcısına Suç Duyurusu

Türkiye

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, Müslüm filminin yapımcısına suç duyurusunda bulundu.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde Müslüm Gürses’e ait olduğu iddia edilen eşyaların açık artırma ile satışa çıkarılması sebebiyle Muhterem Nur, filmin yapımcısı Mustafa Uslu ve vakıf hakkında suç duyurusunda bulundu.

Açık arttırmada Müslüm Gürses’e ait olduğu iddia edilen gözlük ve saatin ünlü isimlere satılmasından sonra Muhterem Nur, eşyaların sahte olduğunu açıklayarak Yapımcı Mustafa Uslu ve Engelsiz Yaşam Vakfı hakkında “nitelikli dolandırıcılık” suçundan şikayette bulundu.

Gürses’in eşi Muhterem Nur, basın mensuplarına yaptığı açıklamada: “Onları suçlu buluyorum. Kırıntı parayla 10 bin liraya, 20 bin liraya bir yüzük, gömlek satılacak herkes onu yapabilir. Ama çok milyarlar kazanan insan bunu yaparsa benim için üzücü bir olay. Eşimin ismini paramparça ediyorlar. Eşimi kullanıyorlar artık yeter.” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up