Müfit Can Saçıntı Bu Defa Yaşamak Güzel Şey İle Geliyor

Günün Haberi Türkiye

Mandıra Filozofu serisi ile büyük beğeni toplayan Müfit Can Saçıntı bu defa Yaşamak Ne Güzel Şey ile geliyor. Saçıntı‘nın yazıp yönettiği filmin kadın başrolü de belli oldu. Seksenler dizisinden tanıdığımız Yasemin Çonka başrolü Müfit Can Saçıntı ile paylaşacak.

Yasemin Çonka “Yaşamak Güzel Şey’in daha senaryosunu okurken etkinlendim. Bol bol gülümsedim. Birazcık hüzünlendim. Hayatı sorguladım ve hayatın gerçek güzelliklerini tekrar hatırladım. Senaryoyu okumak bile bana iyi geldi. Bitirince kendimi iyi hissettim. Sanırım filmi izleyen seyircilerimiz de kendini iyi hissedecek…” dedi.

Yaşamak Güzel Şey için büyük bir heyecan içinde olduğunu dile getiren Müfit Can Saçıntı, “26 senedir bu sektördeyim. Benim çizgim belli. Olacak O kadar yazar kadrosunda yer aldığım günden bu güne, insanları güldürürken düşündüren işler içinde yer almaya çalıştım. Bu filmde sistemin dayattığı yapay güzellikler yerine, yaşamın gerçek güzelliklerini hatırlatmak istiyorum. Böylece seyircimi mutlu etmeyi amaçlıyorum.” sözlerini ifade etti.

Yaşamak Güzel Şey 2017 Nisan’ında vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up