Mr. Robot’un Yeni Sezonuna Dair Bilinmesi Gereken Her Şey

Diziler Günün Haberi

Geçtiğimiz yıl ekrana gelen ve konusuyla adeta televizyon dünyasında kısa sürede ayrı bir konuma yükselen Mr. Robot’un 2’nci sezon 1’inci bölümü ile yeniden gündeme oturdu.

Aylar süren aradan sonra ekrana dönen dizinin yeni sezonunda izleyiciyi nelerin beklediğini sizler için derledik. Önce fragmanı izleyip iştah kabartalım ve yazının sonraki bölümlerinde sürpriz bozan olacağını da bildirelim.

İlk sezonda Elliot’un (Rami Malek) psikolojik sorunlarının farkına varması dizinin en büyük sırlarından birinin deşifre olmasına yol açmıştı. Malek konu ile ilgili yaptığı açıklamada ilerleyen bölümlerde bu konu hakkında yeni bilgilerin verileceğini açıkladı.

İlk sezonda Elliot neyin gerçek neyin hayal olduğunu ayırt edemeyecek bir düzeyde ekrana veda etmişti. Aynı açıklamada dizinin bu kulvarda devam edeceği bilgisine de yer verildi.

Mr. Robot - Season 1

Dizinin bir başka popüler karakteri Darlene (Carly Chaikin) yeni sezonda kendisine daha çok yer bulacak. Zira ekipten yapılan açıklamalar bu yönde.

angela - mr robot

Angela (Portia Doubleday) ise E Corp’taki (diğer adı Evil Corp) işinde adeta bir girdaba kapılmış gibi sürüklenecek. Bu karaktere can veren oyuncu Angela’nın ilk defa pis işler yaparak görülebileceğini duyurdu.

Belki de izleyicinin en merak ettiği soru olan BD Wong’un dizideki rolünün devam edip etmediği netlik kazandı. BD Wong yeni bölümlerde de ekrana gelecek.

mr-robot-grace-gummer - dom
Dominique “Dom” DiPierro (Grace Gummer) karakteri hack saldırısını araştıran FBI ajanı olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yeni sezonundaki tüm bölümleri serinin fikir babası Sam Esmail yönetti.

Kaynak: ntv

Mr. Robot Hakkında Az Bilinen 10 Detay

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up