‘Mr. Robot’ Çizgi Roman Serisi Oluyor

Diziler Manşet

‘Mr. Robot’ dizisinin yönetmen ve senaristi Sam Esmail birinci sezon öncesi yaşananları ‘Çizgi Roman’ haline getiriyor.

Hiç ‘Fsociety’nin aslını merak ettiniz mi? Sam Esmail size gerçek hikayeyi anlatmaya hazır.

USA Networks’ün en önemli drama dizilerinden olan ‘Mr. Robot’ şimdi çizgi roman haliyle genişletiliyor. Dizinin yönetmeni Sam Esmail, ‘Mr. Robot’un yazarı Jeff McKibben ve ‘Black Mask  Studios’ yayıncılığı ile dizinin merkezindeki ‘Hacking Group’, diğer adıyla ‘Fsociety’nin aslını araştıracak yeni bir ‘Mr. Robot’ çizgi roman dizisi için ortaklık yapıyor. Proje sonbaharda başlayacak.

Sam Esmail diziyi hazırladıktan ve seçtiği birinci sezon bölümlerini yazıp yönettikten sonra, ikinci ve üçüncü sezonun her bölümünü yönetmeye devam etti. Geçtiğimiz Aralık ayında dördüncü sezonu için yenilenen ‘Mr. Robot’un son sezonu Ekim 2017’de yayınlanmıştı. ‘Mr. Robot’ 68. Emmy ödüllerinde Rami Malek’e drama dalında ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kazandırdı.

USA Networks, dizinin dördüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi vermedi. Bu, çizgi roman dizisinin önceden yayınlanmasının muhtemel olduğu anlamına geliyor. Dizi hakkında daha fazla ayrıntı San Diego Comic Con’da açıklanacak. McKibben ve ‘Black Mask’ yayıncısı Matteo Pizzolo, “Mr. Robot: Hacking Comics” başlıklı bir Perşembe paneline de ev sahipliği yapacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up