Mortal Kombat’tan İlk Fragman Yayınlandı

Hollywood Manşet

Dünyaca tanınan ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat’ın aynı isimli film uyarlamasından ilk fragman, HBO Max tarafından yayınlandı.

Piyasaya sunulduğu günden itibaren oyuncular tarafından çok sevilen Mortal Kombat dövüş oyununun aynı isimli filminden ilk fragman yayınlandı. 16 Nisan’da sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max‘te de gösterime girecek olan filmin yönetmen koltuğuna Simon McQuoid oturuyor.

Çok sevilen karakterlerden Sub-Zero’ya Joe Taslim‘in, Scorpion’a Hiroyuki Sanada‘nın hayat vereceği filmde iki isme Jessica McNamee, Tadanobu Asano, Lewis Tan, Josh Lawson ve Mehcad Brooks eşlik edecek.

Filmin konusu: Cole, para için dövüşen ve geçmişinden, kendisine kalan mirastan haberi olmayan biridir. Bu sırada İmparator Shang Tsung, en iyi adamı olan Sub-Zero’yu Cole’u yenmesi için gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe duyan Cole, Sonya Blade’i aramak üzere yola düşer. Yakın zamanda Cole kendini Lord Raiden’ın tapınağında bulur. Raidan bir tanrıdır ve Earthrealm’ın koruyucusudur. Raiden, Cole’da bulunan işareti taşıyanlara kalacak yer veriyordur. Cole burada Liu Kang, Kung Lao, Kano gibi savaşçılara eğitim verir. Amaçları, Outworld’de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı galip gelebilmektir. Ancak bu yolla ailesini koruyabilecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up