TV > Diziler 1 yıl önce

Sinefesto

Morgan Freeman, Lioness Dizisine Katılıyor

Oscar ödüllü Morgan Freeman, Taylor Sheridan'ın Lioness dizisinin kadrosuna katıldı.

Yellowstone'un yaratıcısı Taylor Sheridan'dan Lioness adlı yeni casusluk dizisinde yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu seyircilerini bekliyor.

Akademi Ödüllü Nicole Kidman ve Avatar'ın yıldızı Zoe Saldaña filmin kadrosuna dahil edildi. Kidman ilk olarak yönetici yapımcılığa dahil edildi, ancak aktris kendini kamera önünde de bulacak. Ayrıca diziye Akademi Ödülü sahibi Morgan Freeman'ın eklenmesiyle daha fazla oyuncu kadrosu haberi var.

Zoe Saldaña
Nicole Kidman

Lioness, gerçek hayattaki bir CIA programına dayanmaktadır ve bir terör örgütünü içeriden çökertmeye yardım etmek amacıyla CIA'nın Dişi Aslan Nişan Ekibine katılmak üzere işe alınan tutkulu genç bir Denizci olan Laysla De Oliveira'nın canlandırdığı Cruz Manuelos'u takip edecektir. Saldaña, kadın gizli ajanlarını eğitmek, yönetmek ve yönetmekle görevli programın istasyon şefi Joe olarak projede yer alıyor. Freeman, Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Edwin Mullins'i canlandıracak.

Lioness'in oyuncu kadrosunda kadrosunda ayrıca Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur ve Hannah Love Lanier yer alıyor. Dizinin baş yapımcılığını Sheridan, David C. Glasser, Saldaña, Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, Geyer Kosinski, Michael Malone ve John Hillcoat üstleniyor.

Collider.

İlginizi Çekebilir