Mogli: Orman Çocuğu’ndan Altyazılı İlk Fragman

Hollywood Manşet
Mogli: Orman Çocuğu’ndan Altyazılı İlk Fragman
Seslendirme kadrosunda Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch ve Freida Pinto’nun olduğu Rudyard Kipling’in The Jungle Book kitabından uyarlanan Mowgli – Mogli: Orman Çocuğu’ndan altyazılı ilk fragman yayımlandı.

Yönetmen koltuğunda Andy Serkis’in oturduğu film, ormanda bir kurt ailesi tarafından büyütülen Mowgli’nin hikayesini anlatıyor. Disney‘in The Jungle Book filmlerinden daha karanlık bir hikâye olarak karşımıza çıkan film, içerisinde korku öğeleri de barındırıyor.

Filmin konusu

Film Hindistan’da bir kurt sürüsü tarafından büyütülen orman çocuğu Mogli’yi anlatıyor. Mogli ormanın sert şartlarına karşı ayı Baloo, panter Bagheera eğitimiyle yaşamayı öğrenir ve ormanda yaşayan tüm hayvanlar onu kabullenmiştir. Biri hariç korkusuz kaplan Shere Khan… Fakat ormanda ondan daha tehlikeli şeyler olmaktadır ve Mogli ilk defa kendi ırkı insanlarla karşı karşıya gelmek durumunda kalacaktır.

Rohan Chand‘ın Mowgli’ye hayat verdiği film 26 Ekim 2018‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up