Mindhunter’ın Yeni Sezonu Çekilmeyebilir

Diziler

Netflix’in sevilen dizisi Mindhunter ekranlardaki yolculuğunu tamamlamış gibi görünüyor. Dizide rol alan oyuncuların kontratlarının yenilenmemesinin ardından bir açıklama yayınlayan Netflix, David Fincher’ın bir süre başka projelere odaklanacağını belirtti.

Mindhunter’ın 2. sezonu da en az ilk sezonu kadar beğenilirken, Netflix’in diziye 3. sezon onayını ne zaman vereceği merak konusu oldu. Ancak 2. sezonun üzerinden altı ay geçmiş olmasına rağmen bu konuda bir açıklama gelmemesi, 3. sezonun çekilmesinin ilk başta düşünüldüğü kadar garanti olmadığını gösterdi. Nitekim kasım ayında ortaya çıkan bilgiler 3. sezon için görüşmelerin askıya alındığını ve dizinin geleceğine dair kararın David Fincher’ın yeni filmi Mank tamamlandıktan sonra verileceğini ortaya çıkardı. Ancak dün paylaşılan yeni bilgiler, Mindhunter’ın ekranlardaki yolculuğunu tamamlamış olabileceğini gösteriyor.

Netflix; Holt McCallany, Jonathan Groff ve Anna Torv gibi başrol oyuncularının kontratlarındaki uzatma opsiyonunu kullanmadı ve bu oyuncuların başka projelerde yer alabilmesinin önünü açtı. Televizyon kanalları ve dijital platformlar genelde iptal ettikleri dizilerde bu yolu izlediği için Mindhunter’ın 2. sezonunun ardından iptal edildiği düşünüldü. Ancak bu haberlerin ortaya çıkmasının ardından Netflix tarafından yayınlanan açıklamada dizinin resmi olarak iptal edilmediği ve ilerleyen dönemde geri dönebileceği belirtildi. 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up