Milyonluk Kuş

Vizyondakiler

Başrollerini Ufuk Özkan ile Gökçe Özyol’un paylaştığı filmin kadrosunda Mehtap Bayri, Müşfiq Şahveriyev, Dilara Aliyeva gibi isimler de bulunuyor. Filmin senaryosunda Tevekkül T. Mehreliyev’in imzası varken, filmin müziklerini ise besteci Resan Mehreliyev üstleniyor.

Bakü’de bir otelde şoför olarak çalışan Hakkı (Ufuk Özkan), otel için çok önemli bir müşteri olan yurtdışından bir mimarı havaalanından almakla görevlendirilmiştir. Ancak Hakkı, bu mimar yerine yanlışlıkla azılı bir kuş hırsızını yanına alıp getirir. Üstüne üstlük bu hırsıza restorasyonu bitmek üzere olan tarihi bir heykel de hediye edilir. Her dediğini yaptıran eşi Sevda (Mehtap Bayri) ve oteldeki en büyük rakibi Bayram’la (Gökçe Özyol) yaşadığı problemler yetmezmiş gibi Hakkı’nın bir de kuş hırsızının yol açtığı dertlerle ilgilenmesi gerekecektir.

 

Yönetmen
Hayal Aslan

Senaryo
Tevekkül T. Mehreliyev

Oyuncular
Ufuk Özkan
Gökçe Özyol

Mehtap Bayri
Dilara Aliyeva
Müşviq Şahverdiyev

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up