Millie Bobby Brown The Eternals Filminde Rol Alabilir

Hollywood

Angelina Jolie’nin başrolünü üsteleneceği Marvel filmi The Eternals’ın oyuncu kadrosuna Stranger Things ile yıldızı parlayan Millie Bobby Brown katılabilir.

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen gelecek filmlerinden The Eternals filminin kadrosuna Stranger Things ile yıldızı parlayan Millie Bobby Brown dahil olabilir.

Geçtiğimiz aylarda Marvel evreninde rol alacağı belirtilen Angelina Jolie’nin The Eternals filminin oyuncu kadrosu tamamlanmaya başladı. Chloé Zhao’nun yönetmenliğini üstleneceği filmin senaryosunu Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo ikilisi kaleme alıyor.

Başrolünü Angelina Jolie’nin üstleneceği filmde ayrıca Ma Dong-seok, Kumail Nanjiani, Richard Madden gibi isimler yer alacak. Ayrıca oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Salma Hayek‘in de yer alacağı söyleniyor. Brown’un filme dahil olması durumda hangi karaktere hayat vereceği ise henüz belli değil.

Jack Kirby tarafından 1976 yılında tasarlanan The Eternals, kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbirleriyle mücadele ediyor. Filmde çizgi romanlardaki hangi karakterlerin yer alacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Henüz resmi bir vizyon tarihi açıklanmamış olsa da, çekimlerine Ağustos ayında başlanacak The Eternals filminin 2020 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up