Michael Schumacher’in Hayatı Belgesel Oluyor

Hollywood

7 kez dünya şampiyonu olan efsanevi Formula 1 pilotu Michael Schumacher’in hayatı belgesel oluyor.

Michael Schumacher’in hayatını ve kariyerini konu alan belgeselde yarışçının daha önce görülmemiş arşiv görüntüleri yer alacak.

Formula 1 tarihinin en başarılı pilotlarından biri olan Michael Schumacher, 2013 yılında geçirdiği kayak kazası sonucunda ağır yaralanıp komaya girmişti. O zamandan beri yaşam mücadelesi veren başarılı sporcunun hayatı ve kariyeri beyaz perde aracılığıyla sevenleriyle buluşacak.

Schumacher adını taşıyacak olan belgesel, Schumacher’in daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntülerine yer vererek ailesindeki kişilerle ve kariyerindeki önemli isimlerle yapılan röportajları da barındıracak.

Michael Wech ve Hanns-Bruno Kammertöns ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği belgesel, Almanya’da ve İsviçre’de 5 Aralık’ta sinemalarda gösterilecek. Belgeselin tanıtımı, 72. Cannes Film Festivali’nde yapılacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up