Michael Fassbender Saraybosna’da görücüye çıktı

Festivaller Manşet

Amerikalı yönetmen Quentin Tarantino’nun, ”Inglorious Basterds” (Soysuzlar Çetesi), ”X-Man” ve ”300” gibi filmlerinin yıldızı Michael Fassbender, bu yıl 17.’si yapılan Saraybosna Film Festivali kapsamında sevenleriyle buluştu.

Saraybosna Film Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan ”Jane Eyre” adlı filmde de rol alan Fassbender, filmin yönetmeni Cary Fukunaga ile katıldığı açık hava söyleşisinde, gazetecilerin, genç sinemacıların ve hayranlarının sorularını yanıtladı.

 

Fassbender, başarısız bir müzik kariyerinin ardından girdiği sinema sektöründe, Quentin Tarantino ile çalışarak ismini duyurduğunu belirtti. Tarantino ile çalışmasının sinema kariyeri açısından önemli bir şans olduğunu anlatan Fassbender, bu şansı iyi değerlendirdiğine inandığını kaydetti.

En son çektiği ”Jane Eyre” filmini de ilk kez Saraybosna’da izlediğini anlatan Fassbender, ”Filmlerimi ilk kez diğer izleyicilerle izlerim, çünkü o zaman gerçekten heyecan hissederim. Tek başınıza izlediğiniz zaman o kapalı odanın güvenliğini hissederek, heyecanı kaçırırsınız” dedi.

Sevenlerinin isteği üzerine filmlerinde ve normal yaşamında sürekli taktığı güneş gözlüğünü de çıkartan Fassbender, hayranlarından alkış aldı. Fassbender daha sonra hayranlarıyla birlikte fotoğraf çektirdi ve filmlerinin DVD’lerini imzaladı.

Star

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up