Michael Caine, Tenet Filminden Hiçbir Şey Anlamadığını Açıkladı

Günün Haberi Hollywood
Christopher Nolan filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Michael Caine, rol aldığı Tenet filminden hiçbir şey anlamadığını açıkladı.

Christopher Nolan’ın sekiz filminde rol alan ve Temmuz ayında vizyona girmesi beklenen Tenet ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Michael Caine, film hakkında ilginç bir yorumda bulundu.

The Hindu ile röportaj yapan Michael Caine, rol aldığı Tenet filmi hakkında hiçbir fikrinin olmadığını açıkladı. Nolan’ın oyuncuya sadece rol aldığı sahnelerin senaryo sayfalarını attığını ve film için David Washington ile kamera karşısına çıktığını söyledi. Usta oyuncu “Sahip olduğum tek şey bir günlük işti ve Nolan bana sayfalarımı verdi. Rolümü yaptım ve John David Washington ile çekim yaptım. O zamandan beri hiçbir şey duymadım.” dedi.

Nolan’ın Tenet ve Kara Şövalye üçlemesinin dışında Caine, yönetmenin The Prestige, Inception, Interstellar ve Dunkirk filmlerinde de yer aldı. Yönetmenin birçok projede beraber çalıştığı Michael Caine için bu tarz bir yöntem kullanması ise şaşkınlıkla karşılandı.

Christopher Nolan’ın kendi yazdığı senaryodan beyaz perdeye taşınan Tenet’in hikayesi, “uluslararası casusluk dünyası içerisinde şekillen epik bir aksiyon” olarak duyuruldu.

Tenet, 17 Temmuz’da vizyona girecek.

Kaynak: Indiewire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up