Michael Bay’dan Distopya: Amerika’yı Batıran Başkan

Hollywood

Gişede başarılı işlere imza atan yönetmen Michael Bay, ilginç bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bay, ‘Trumpvari’ bir başkanın ABD’yi batırma hikayesini anlatacak bir film yapacağını açıkladı.

Transformers  ve Pearl Harbour gibi filmleriyle tanınan Amerikalı yönetmen Michael Bay‘ın filminin adı da hazır: Küçük Amerika. Film distopik bilim-kurgu, korku-komedi türünde olacak. Film, Donald Trump’a benzer bir ABD başkanı tarafından ekonomisi mahvedilen ve iflas eden Amerikalıların Çin’e iltica ettiği bir dünyada geçecek. Independent gazetesinin aktardığına göre filmin ana karakteri, Çinli bir milyarder tarafından kiralanan eski bir ABD özel kuvvetler üyesi. Mülteci olarak Çin’e sığınan Amerikan halkının yaşadığı gettolara sızan bu asker, Çinli milyarderin kızını kurtarma görevini üstlenecek.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up