Messiah İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

Diziler Günün Haberi
Netflix, tartışmalı dizisi Messiah’ın yeni sezonunu onaylamadı. Dizisinin oyuncularından Wil Traval, Perşembe günü haberi Instagram’da açıkladı.

1 Ocak’ta Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan ve konusu gereği oldukça tartışmalar yaratan Messiah dizisi, ikinci sezon onayını alamadı.

Dizinin oyuncularından Wil Traval yaptığı açıklamada, “Netflix’ten az önce haber aldım. Messiah’ın 2. sezonu olmayacağını öğrendim. Tüm hayranlara desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederim. Keşke işler farklı olsaydı.” dedi.

The Rite ve Backtrack filmlerinde imzası bulunan Michael Petroni tarafından hazırlanan dizi, Orta Doğu’da ortaya çıkan ve kendisini Mesih olduğuna inandırmaya çalışan bir adamın hikayesini konu alıyor.

Dizi oyuncuları arasında Tomer Sisley, Michelle Monaghan, John Ortiz, Melinda Page Hamilton, Stefania LaVie Owen, Jane Adams, Sayyid El Alami ve Fares Landoulsi gibi oyuncular yer alıyor.

Kaynak: Deadline

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up