Meryl Streep ve Gary Oldman’lı The Laundromat’ten İlk Fragman

Hollywood

Steven Soderbergh’in Meryl Streep, Gary Oldman, Antonio Banderas ve Jeffrey Wright gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi The Laundromat’ten ilk fragman yayınlandı.

2000 yılında Traffic ve Erin Brockovich filmleri ile En İyi Yönetmen Akademi Ödülü’nde çifte adaylık almış Steven Soderbergh, Netflix ortaklığıyla hazırladığı yeni filmi The Laundromat ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünya prömiyerini 1 Eylül’de 76. Venedik Film Festivali’nde yapacak filmin oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Gary Oldman ve Antonio Banderas gibi usta oyuncular yer alıyor. Filmde ayrıca Matthias Schoenaerts, Sharon Stone, Jeffrey Wright, David Schwimmer, Alex Pettyfer, Robert Patrick ve Melissa Rauch gibi isimler de boy gösterecek.

Jake Bernstein’ın kitabından uyarlanan filmin senaryosunu Soderbergh, Scott Z. Burnsile birlikte kaleme aldı. Panama Belgeleri’nin gün yüzüne çıkmasını sağlayan gazetecilerin hikâyesine ışık tutan film, mağduru olduğu sigorta dolandırıcılığının arkasındaki gerçekleri bulmak için yola çıkan bir kadının kendisini dünyanın en zengin ve en güçlü insanlarını etkileyecek bir davanın içinde bulmasını anlatıyor.

The Laundromat, 27 Eylül’de Amerika’da vizyona girdikten sonra 18 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up