Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da

Diziler

Meryem Uzerli, Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak. Uzerli son olarak Gecenin Kraliçe’sinde başarısız olmuştu.

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle beraber büyük bir şöhret yakalayan Meryem Uzerli son olarak yer aldığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi reytingler yüzünden erken final yapmıştı. Uzerli’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alacağı söyleniyor. Yeni sezon tanıtım çekimlerine katılmayan Uzerli yeni dizisine dört ay sonra katılacak.

YENİ KADIN OLACAK
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna katılan Meryem Uzerli senaryo gereği Oktay Kaynarca’nın hayatındaki yeni kadın olacak. Oyuncu, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’le Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli için aşk rekabetine girecek. Yeni dizisi için oldukça heyecanlı olan Uzerli Yurt dışından gelen bir karaktere hayat verecek.

Kaynak: Sadece Haber

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up