Meltem Cumbul ve Murat Yıldırım Dubai Film Festivali’nde

Festivaller

Dubai Film Festivali

Oynadıkları dizi ve filmlerle Ortadoğuda’da ilgiyle takip edilen Meltem Cumbul ve Murat Yıldırım, Dubai Film Festivali için festival organizasyonu tarafından Dubai’ye davet edildi.

Bu yıl onuncusu düzenlenen ve hem bölgeden hem dünyadan pek çok filmin davetli olduğu Dubai Film Festivali, Ortadoğu’da sinemanın en önemli etkinliklerinden biri olarak gösteriliyor. Bu organizasyona özel konuk olarak davet edilen Meltem Cumbul ve Murat Yıldırım, Hany Abu Assad tarafından yönetilen ve 15 – 21 Kasım tarihleri arasında bu yıl dördüncüsü düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali’nde Uluslararası Yarışma Özel Mansiyon Ödülü’nü kazanan ”Omar” filmini izlediler.

19 Aralık’ta Assad’a ‘Onur Ödülü’nü takdim edecek olan Cumbul, “Dubai’de Türk oyunculara ilgi çok güzel. Martin Sheen, Kate Blanchet gibi oyuncularla bir arada olmak keyifli” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up