Mel Gibson Yeni ‘Kötü Adam’

Dünya

Usta aksiyon yıldızlarını kadrosunda barındıran ‘Expendables’ (Cehennem Melekleri) filminin devamına Mel Gibson ve Antonio Banderas’ın katılacağı açıklandı. Gibson’ın filmdeki baş düşmanı canlandıracağı bildirildi.

Mel Gibson

Sylvester Stallone’nin başrolünde olduğu aksiyon filmi ‘Expendables 3’ (Cehennem Melekleri) için yeni kadro şekilleniyor.

Serinin çekilecek yeni bölümünde Mel Gibson ve Antonio Banderas’ın da rol alacağı açıklandı. Gibson’ın filmdeki ‘kötü adamı’ canlandıracağı belirtilirken, Banderas’ın rolü henüz netlik kazanmadı.

Stallone, geçtiğimiz günlerde bir önceki filmde rol alan Bruce Willis’le yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. Stallone, sete geleceği her gün için 1 milyon dolar isteyen Willis için Twitter hesabından ‘açgözlü ve tembel’ yazmıştı. Stallone, Willis yerine Harrison Ford’la anlaştı.

ntvmsnbc

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up