Mel Gibson Hz. İsa’nın Hikayesi ile Yeniden Beyazperdede

Hollywood Manşet

Tam 12 yıl önce sinema dünyasına bomba gibi düşen İsa’nın Çilesi’ni çeken Mel Gibson, yeni bir Hazreti İsa filmi ile dönüyor. Mel Gibson ile Braveheart’ın senaristi Randall Wallace, Hz. İsa’nın diriliş hikayesini anlatan yeni bir film projesi üzerine çalışmalara başladı.

Hollywood Reporter’e konuşan Mel Gibson, The Passion of the Christ’in devamı olarak, Hz. İsa’nın dirilişinin hikayesini de anlatmak istediği yönünde açıklamalarda bulundu. Senaryoyu kaleme alacak olan Randall Wallece ise Hazreti İsa’nın diriliş hikayesine yer verecekleri bir senaryo üzerinde Mel Gibson’la birlikte çalıştıklarını açıkladı.

mel-gibson-and-jim-caviezel

Din alanında akademik çalışmalar yapan Wallace, diriliş konusunun uzmanlık alanına girdiğini söyledi ve ekledi: “Ben her zaman bu hikayeyi anlatmak istedim. The Passion of the Christ bir başlangıçtı, bu konuda anlatılması gereken daha çok fazla hikaye var.” Yapımcılık ve finans konuları üzerine sorulara “Parayı konuşmak için daha çok erken” cevabını veren Wallace “Bu oldukça büyük ve kutsal bir konu.” diyerek konunun maddi yönüyle ilgilenmediğini ima etti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up