Matthew McConaughey ve Nick Pizzolatto Yeniden Bir Arada

Diziler
Matthew McConaughey ve Nic Pizzolatto, True Detective‘in ardından Redeemer dizisi için yeniden bir araya geliyor.

HBO dizisi Nic Pizzolatto‘nun yaratıcısı olduğu True Detective dizisinin ilk sezonunda birlikte çalıştığı Matthew McConaughey ile “Redeemer” adlı yeni bir FX serisi oluşturuyor.

Dizi, özgün senaryosu ve başarılı oyunculukları ile seyircinin gönlünü kazanmıştı. Dizideki performansıyla Emmy ve Altın Küre’ye aday olan Matthew McConaughey, True Detective’in 2. ve 3 sezonunda yürütücü yapımcı olarak görev almıştı.

McConaughey ve Nic Pizzolatto, Patrick Coleman‘ın romanı The Churchgoer‘dan uyarlanacak olan Redeemer dizisi için tekrar bir araya geliyor.

Matthew McConaughey’in başrolünde yer alacağı dizinin senaryosunu Nic Pizzolatto kaleme alacak. İkili aynı zamanda FX kanalında yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını da üstlenecek. Matthew McConaughey ile yeniden bir araya geleceği için çok heyecanlı olduğunu belirten Nic Pizzolatto, FX ve Fox 21’ın kendisine yeni fırsatlar tanıdığı için çok minnettar olduğunu dile getirdi.

Patrick Coleman‘ın romanı The Churchgoer‘dan uyarlanacak olan Redeemer, Teksas’ta kayıp bir kadını arayan, onun geçmişini ve komplolarla örülü yolsuzluk olayını öğrenmeye çalışan güvenlik görevlisinin hikayesini konu edinecek. 

True Detective‘in geleceğine gelince, THR, HBO‘nun üçüncü sezonu kullandığını ama dördüncü sezonun farklı bir showrunner ile ilerleyebileceğini düşündüğünü aktardı. Şimdilik, Pizzolatto FX‘in kablo ağında, “Hulu ve FX” ortaklığında, her iki platformda da yayınlanması için projeler geliştirecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up