Matthew McConaughey: Bu kırmızı ışığı yeşil ışığa çevirebiliriz

Hollywood
Matthew McConaughey, dünyayı saran ve birçok kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs ile ilgili açıklamalarda bulundu: Bu kırmızı ışığı yeşil ışığa çevirebiliriz.

Tüm dünyayı etkisine alan koronavirüs, Hollywood oyuncularını harekete geçirdi. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları videolarla insanlara moral veren ünlülerin arasına Matthew McConaughey de katıldı. Oscar ödüllü oyuncu paylaştığı bir videoda, “Bu kırmızı ışığı yeşil ışığa çevirebiliriz.” açıklamasında bulundu.

Videosunda, “Ortak bir düşmanımız var” diyen McConaughey, bu durumun toplumsal birlikle ortadan kaldırılabileceğini söyledi. “Koronavirüs ile birlikte olduğumuz bu çılgın zamanlarda, kendimize ve çevremize göz kulak olalım. Paranoyaklığı düşük seviyede tutalım. Gerekli özeni gösterelim ve ihtiyacımız olan önlemleri alalım. Şu anda, her zamankinden daha fazla birbirimize bağlıyız, bu yüzden meçhul ve cinsiyetsiz düşmanınımız olan koronavirüsü yeneceğiz.” diyen McConaughey, içinde bulunduğumuz kırmızı ışığın yeşil ışığa çevrilebileceğine dair mesaj verdi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up