Matt Damon ve James Mangold Bir Araya Geliyor

Hollywood

Dört dalda Oscar’a aday olan Ford v Ferrari’de birlikte çalışan James Mangold ve Matt Damon, Don Winslow’un aynı isimli polisiye romanından sinemaya uyarlanacak The Force için yeniden bir araya geliyor.

Hugh Jackman’ın Wolverine’e veda ettiği Logan’la muhteşem bir filme imza atan James Mangold‘un yönettiği, 1960’larda Ford ve Ferrari arasında yaşanan kıyasıya rekabeti konu alan Ford v Ferrari, En İyi Film, En İyi Kurgu, En İyi Ses Miksajı ve En İyi Ses Kurgusu olmak üzere toplamda 4 dalda Oscar’a aday oldu. Aynı zamanda film, Matt Damon ve Christian Bale‘in başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çekti.

James Mangold’ın yöneteceği filmde Matt Damon, New York Polis Departmanı’nda görev alan ve yolsuzluk skandalı yüzünden tuzağa düşürülmüş Denny Malone isimli bir dedektifi canlandıracak. Wag the Dog’un senaristi David Mamet’in ilk taslağını yazdığı filmin senaryosunu James Mangold, Logan filminde birlikte çalıştığı Scott Frank ile birlikte yeniden kaleme alacak.

Filmin çekimlerinin ne zaman gerçekleşeceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up