Matrix Serisinin 4. Filmi Geliyor

Hollywood Manşet

The Matrix serisinin 4. filmi Warner Bros. tarafından duyuruldu. Lana Wachowski’nin yazıp yöneteceği filmin başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yer alacak.

Sinema tarihinin unutulmaz filmleri arasında yer alan The Matrix, yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz aylarda Warner Bros., Matrix serisinin sil baştan çekileceğini açıklamıştı. Filmin başrolünde ise Michael B. Jordan’ın yer alabileceği iddia edilmişti.

Ancak görünen o ki serinin devam etmesi gerektiğini düşünen stüdyo, çekirdek ekibi de bir araya getirmiş. Matrix serisiyle adından söz ettirmiş olan başarılı yönetmen Lana Wachowski, yeni filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenecek. Filmin başrollerinde ise Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yer alacak..

Lana Wachowski’nin senaryosunu Aleksander Hemon ve David Mitchell ile birlikte kaleme aldığı yeni The Matrix filmi konusunda hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı.

The Matrix 4 olarak anılan filmin çekimlerine önümüzdeki yılın ilk aylarında başlanması planlanıyor.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up