Marvel’den “Dr. Strange”

Dünya

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni süper kahraman filmi “Dr. Strange” 2016’da izleyiciyle buluşacak.

Filmde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton rol alıyor.

Marvel Stüdyoları “Dr. Strange” filminin yapımının başladığını duyurdu. 4 Kasım 2016’da Amerika’da vizyona girecek filmde, Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams ve  Michael Stuhlbarg’ın  yanı sıra  Mads Mikkelsen  ve Akademi Ödüllü Tilda Swinton’ınrol alacağı açıklandı.  Filmin yönetmen koltuğunda Scott Derrickson (“Lanet,” “Şeytan Çarpması”) oturuyor. Filmin çekimleri Londra, New York, Hong Kong ve Kathmandu, Nepal dahil olmak üzere dünya çapında pek çok yerde yapıldı.

“Dr. Strange”, korkunç bir trafik kazasından sonra gizli bir sihir dünyasını ve alternatif boyutları keşfeden beyin ve sinir cerrahı Doktor Stephen Strange’in hikayesini anlatıyor. “Dr. Strange” Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü aşamasının en son filmi. Üçüncü aşamanın amacı ise dört yıllık süreçte dokuz filmin çekildikten sonra seyircilere yeni kahramanlar tanıtmak ve hayranların favorileriyle birlikte maceraları sürdürmek.

—————————

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up