Marvel Kütüphanesini Ücretsiz Erişime Açtı

Hollywood
Koronavirüs sonrası uygulanan karantinada insanların evlerinde daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için Marvel, kütüphanesini online olarak açtığını duyurdu.

Tüm dünyayı etkisi altısına alan koronavirüs sonrası, sanat ve eğlence dünyası insanların pandemi nedeniyle sosyal izolasyon ve karantina uygulamarında daha fazla evde vakit geçirmelerini sağlamak için faaliyetler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Son olarak Marvel’ın resmi dijital yayın abonelik hizmeti olan Marvel Unlimited, önceki günlerde pandemi nedeniyle evde kendini izole edenler için kütüphanesini açtığını duyurdu.

Platformun Marvel’ın internet sitesinde paylaştığı haberde aralarında Avengers, Spider-Man, Black Widow ve Captain America‘nın da yer aldığı birçok ikonik kahramanın öyküleri ücretsiz olarak okunabilecek. Çizgi roman severler, bu romanlara 4 Mayıs tarihine kadar Ios ve Android cihazlarına indirerek ulaşabilirler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up