Marvel Filmleri Bir Kez Daha Ertelendi

Hollywood Manşet

Merakla beklenen Black Widow, Eternals, Shang-Chi gibi Marvel filmleri bir kez daha ertelendi.

Marvel Sinematik Evreni bir kez daha COVID-19 radarına yakalandı. Salgın nedeniyle vaka sayısının yeniden artışa geçtiği bugünlerde Marvel Sinematik Evreni merakla beklenen Black Widow, Eternals ve Shang-Chi filmlerinin vizyon tarihinde güncellemeye gitti. Tenet gibi büyük ilgiyle beklenen bir filmin Amerika gişesinde sınıfta kalmasından dolayı Warner Bros. ve Disney gibi büyük dağıtımcı şirketler gişe filmlerinin tarihlerini ileri bir zamana erteleme kararı aldılar.

Scarlett Johansson‘un başrolünde yer aldığı Black Widow‘un 6 Kasım’da seyircisiyle buluşması planlanıyordu fakat pandemiden dolayı yapımın gösterim tarihi 7 Mayıs 2021 tarihine ertelendi.

Pandemiden diğer nasibini alan film ise Angelina Jolie‘li Eternals filmi oldu. Film 12 Şubat 2021’ye vizyon planları yaparken 5 Kasım 2021‘e ertelendi.

Ertelenen son film ise Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings oldu. Film 7 Mayıs 2021 tarihinden 9 Temmuz 2021‘e ertelendi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up