Martin Scorsese’den 1970’lerin Müziğiyle İlgili Belgesel

Hollywood
Martin Scorsese’nin yeni projesi belgesel film oldu.

Netflix’te bugün yayınlanmaya başlayan The Irishman ile çok ses getiren ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin yeni projesi belli oldu. Usta yönetmen, 1970’lerin müziğini anlatacağı bir belgesel film çekecek.

Uzun metraj filmlerinin yanı sıra son olarak ‘Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese’ adlı belgeseli çeken Scorsese, 2000 yılı sonrasında The Beatles grubunun üyelerinden George Harrison’ın belgeseli ile Michael Jackson için bir video belgesel hazırlamıştı.

Şimdi ise Martin Scorsese için sırada 1970’li yılların müzik dünyasını keşfe çıkmak bulunuyor. Bu belgesel ile izleyicilerini New York’a götürecek olan Scorsese, Ron Howard ve Brian Grazer’in yapımcılığını üstlendiği belgesel için Apple TV+ ile anlaşma yapıldığı ve herhangi bir dağıtımcı bulunamadığı belirtildi.

Yönetmenin ayrıca Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro başrollerinde Killers of The Flower Moon filmi; DiCaprio başrollü The Devil In The White City dizisi ve yine DiCaprio başrollü Roosevelt film projesi gelecek planları arasında bulunuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up