Martin Scorsese: The Irishman son filmim olabilir

Günün Haberi Hollywood
Martin Scorsese, The Irishman’in son filmi olabileceğini açıkladı.

Goodfellas, Wolf of the Wall Street, Departed, King of Comedy gibi birçok kült filme imzasını atan ünlü yönetmen Martin Scorsese, The Irishman’in yönettiği son film olabileceğini ifade etti.

The Irishman’i ‘Yılın Filmi’ seçen The Guardian’a konuşan Scorsese, sinemanın büyük bir değişim geçirdiğini ifade etti. “İnsanlarını uçtuğu, bir şeylerin patlayıp çatladığı süper kahraman filmleri sinemalara el koydu” diyen ünlü yönetmen, ” Başka filmlere yer kalmadı. Kaç tane daha yapabilirim bilmiyorum. Belki artık bu sonuncudur” ifadelerini kullandı.

Sektörün son yıllarda uğradığı değişime dikkat çeken Scorsese, “Bugün Shutter Island gibi bir film çekemezsiniz, ben ve Leonardo DiCapirio gibi isimler olsa bile” dedi.

Öte yandan Scorsese’nin Killers of the Flower Moon: The Osage Murders adlı romanı beyaz perdeye uyarlayacağı ve filmin haklarının Paramount tarafından satın alındığı açıklanmıştı.

Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro‘nun çekimlerine Mart 2020’de başlayacağı da bilinenler arasındaydı. Ancak Scorsese’nin son açıklamaları hayranları tarafından oldukça hayal kırıklığı yarattı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up