Martıların Efendisi’nden İlk Fragman

Manşet Türkiye
Martıların Efendisi’nden İlk Fragman

Başrollerinde Mehmet Günsür ve Nejat İşler’in olduğu Martıların Efendisi filminden ilk fragman yayınlandı.

Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği TMC yapım filmi Martıların Efendisi, deniz kıyısında sakin bir hayat geçiren bir adamın, bir kadınla tanıştıktan sonra değişen hayatını konu ediniyor.

Filmin Konusu

İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam süren Martıların Efendisi’nin uzun zamandır beklediği misafiri sonunda çıkagelir. Beyazlar için de, tam bir masumiyet simgesi misali kıyaya vuran bu kadın onun için mutlu bir başlangıcın ilk işaretidir. Bütün umutlarını yüklediği gizli misafir, Martıların Efendisi’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu gerçek dünyayla, acı bir tecrübeyle tanıştıracaktır.

Martıların Efendisi’nin başrollerinde Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş, Ezgi Coşkun’un bulunduğu filmde, Mehmet Esen, Sarp Akkaya ve Aras Bulut İynemli konuk olarak yer alıyor.

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, Martıların Efendisi’nin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyor, filmin senaryosu ise Meriç Demiray’a ait.

Martıların Efendisi, 22 Aralık 2017‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up