Marriage Story’den İki Yeni Tanıtım

Hollywood

Noah Baumbach’ın Scarlett Johansson ve Adam Driver’lı yeni filmi Marriage Story’den ilk tanıtım fragmanları yayınlandı. Dünya prömiyerini 76. Venedik Film Festivali’nde yapacak film bu sonbaharda Netflix’te yayınlanacak.

The Squid and the Whale, Frances Ha ve Mistress America gibi filmleriyle tanınan Amerikan bağımsız sinemasının önemli isimlerinden Noah Baumbach, bu yıl yeni filmi Marriage Story ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Scarlett Johansson ve Adam Driver‘ın başrollerini üstlendiği film, bir sanat yönetmeni ve onun oyuncu eşi arasında New York’tan Los Angeles’a kadar uzanan boşanma davasını odak noktasına alıyor. Oyuncu kadrosunda Johansson ve Driver’a Laura Dern, Alan Alda, Ray Liotta ve Merritt Wever gibi isimler eşlik ediyor.

28 Ağustos’ta başlayacak 76. Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan için yarışacak filmden iki yeni tanıtım fragmanı yayınladı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up