Mark Ruffalo Başrollü I Know This Much Is True Dizisinden Tanıtım Fragmanı

Diziler Günün Haberi
HBO’nun Mark Ruffalo başrollü I Know This Much Is True dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı.

Marvel evreninde canlandırdığı Hulk karakteriyle popüler bir isim haline gelen Mark Ruffalo, ikiz kardeşlere hayat verdiği I Know This Much Is True dizisiyle bu yıl seyirci karşısına çıkacak.

Son olarak Todd Haynes’in yönettiği politik gerilim filminde rol alan Ruffalo, bu kez farklı karakterlere hayat verdiği bir aile hikayesiyle geri dönecek.

Wally Lamb’ın aynı adlı romanından uyarlanan I Know This Much Is True, Thomas Birdsey ve onun şizofreni hastası olan ikizi Dominick’in hikayesine odaklanıyor.

Filmde Ruffalo‘ya Melissa Leo, Rosie O’Donnell, Lisa Sheffer, Archie Panjabi, Imogen Poots ve Kathryn Hahn gibi isimler eşlik ediyor.

Aşk ve Küller, Hayat Işığım gibi filmlere imza atan Derek Cianfrance’ın senaryosunu kaleme alıp yapımcılığını üstlendiği 6 bölümlük mini dizi I Know This Much Is True, 27 Nisan’da ekrana gelecek.

Kaynak: entertainment

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up