Marilyn Manson The Stand’de Rol Alacak

Diziler

Stephen King romanından ekrana uyarlanacak The Stand dizisinde Marilyn Manson rol alacak.

Müzisyen Marilyn Manson, Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan CBS All Access’in ekrana taşıdığı mini dizi The Stand’de rol alacak.

The Stand; ölümcül bir salgının dünya nüfusunun yüzde 99’unu öldürmesi ile başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 108 yaşında hayırsever bir kadın olan Abagail Ana’nın bir araya getirdiği grup, insanlığın kaderini belirleyecek savaşta şeytani bir figür olan Randal Flagg ve takipçileri ile karşı karşıya geliyor.

The Stand’in oyuncu kadrosunda, Stu Redman rolü için James Marsden ile anlaşıldı. Dizinin senaryosunu Josh Boone ve Ben Cavell ikilisi kaleme alırken uzun yıllardır projeyi yürüten Boone, dizinin yönetmen koltuğunda da görev yapacak.

Oyuncu kadrosuna eklenen isimler arasında Amber Heard, Whoopi Goldberg, Greg Kinnear, Odessa Young ve Henry Zaga da var. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Boone, Roy Lee, Jimmy Miller, Richard P. Rubinstein, Cavell, Will Weiske ve Miri Yoon gibi isimler üstleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up