Margot Robbie’li Dreamland’den Fragman Yayınlandı

Hollywood Manşet

Son zamanların en fazla dikkat çeken oyuncularından biri olan Margot Robbie’nin başrolünde yer aldığı “Dreamland” filminden fragman geldi.

Margot Robbie‘nin başrolünü üstlendiği, Miles Joris-Peyrafitte tarafından yönetilen Dreamland filminden ilk uzun fragman yayınlandı. 2019 yılında çekilen ve vizyona girmek için hazırlanan film, birkaç festival gezdikten sonra koronavirüs radarına yakalanmıştı. Yeni yeni normalleşme ile birlikte açılan 100 sinemada gösterime sokulacak olan film, bir süre sonra online olarak da seyirciye sunulacak. Türkiye vizyon tarihi belirsiz olan filmin senaryosunda Nicolaas Zwart‘ın imzası bulunuyor.

Margot Robbie‘yi Amerika’nın yaşadığı buhran döneminde bir banka soyguncusu olarak izleyeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda Robbie‘ye Finn Cole, Travis Fimmel, Garrett Hedlund ve Kerry Condon eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up